پیام تبریک رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

29 فروردين ماه 1400 - 30 : 9


پیام تبریک رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران
 
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه: اینجانب ۲۹ فروردین ماه، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به کلیه رادمردان آن نهاد مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، سرافرازی و تندرستی این عزیزان و خانواده‌های معظم ایشان در رده‌های مختلف ارتش را از درگاه ایزد بی‌همتا خواستارم.
 
 
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه طی پیامی با گرامیداشت ۲۹ فروردین روز ارتش را تبریک گفت 
 
متن پیام ایشان بدین شرح است:
 
باسمه تعالی
 
در تلاطم روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی، عده‌ای در تلاش بودند تا ارتش را حذف کنند اما دستور حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر بقای ارتش و پیوند آن با تمام ساز و کارش با مردم، و دیگر نیروهای مسلح  روح تازه ای به کالبد ارتش بخشید.
 
از افتخارات ارتش، وجود رشید مردان دلاور و فرماندهان نمونه‌ای همچون امیر صیاد شیرازی ها و ستاری ها است که مشی و منش آن‌ها مکتب الهی بود و در دل همین ارتش رشد کرده و با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به جامعه معرفی شدند.
 
ولایتمداری، مردمی بودن و همراهی و همدلی با دیگر قوای مسلح در انجام ماموریت ها، بخشی از ویژگی های ارتش در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
 
اسلامی بودن، نوآوری، خلاقیت و بروز بودن، صبر و بصیرت، آمادگی برای جانفشانی در مسیر اهتزاز پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی و مکتب الهی اسلام و حرکت در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی و شهدا دیگر خصوصیات ساختار و نیروهای ارتش را تشکیل می دهد.
 
اینجانب ۲۹ فروردین ماه، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به کلیه رادمردان آن نهاد مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، سرافرازی و تندرستی این عزیزان و خانواده‌های معظم ایشان در رده‌های مختلف ارتش را از درگاه ایزد بی‌همتا خواستارم.
 

پرویز توسلی زاده

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه